ensw

Laiptai

Laiptai gali būti įvairios konstrukcijos, priklausomai nuo vidaus interjero bei pastato išorės dizaino. Atsižvelgiant į plotą paskirtą šiam elementui, galime rasti daug sprendimų. Todėl gaminame tiek iš anksto suprojektuotus laiptus, tiek turime pasiūlymų keičiant jų išvaizdą ir gerinant funkcionalumą.

Turėklai

Laiptų turėklai ne tik saugo žmones, lipančius laiptais, bet ir yra ryški interjero detalė. Juos gaminame iš juodojo metalo arba nerūdijančio plieno. Juodasis metalas yra dažomas pramoniniais poliuretaniniais dažais, milteliniu būdu arba cinkuojamas. Turėklų porankiai daromi iš medžio (uosis, ąžuolas), nerūdijančio plieno arba dažomi.

Balkonų turėklai

Balkonų turėklai - neatsiejama namo ar daugiabučio architektūros dalis. Solidūs, akį traukiantys balkono turėklai visam statiniui suteikia išskirtinį įvaizdį. Gamybai naudojame juodajį metalą arba nerūdijantį plieną.

Tvoros

Tvora gali užtverti statinius, jų kompleksus, žemės sklypus ir kitus plotus, bei tapti architektūros kūriniu, besiderinančiu prie pastato išvaizdos. Tvoras darome iš juodojo metalo arba nerūdijančio plieno.

Kitos metalinės konstrukcijos

Gaminame įvairias detales, metalines konstrukcijas, tokias kaip: atitvarus, stelažus, stogelius, suoliukus, metalines apsaugas ir kitą.